
221-413
Konektor za spajanje sa polugama; Za sve vrste dirigenta
Opis
Konektor za spajanje sa polugama; Za sve vrste dirigenta; max . 4 mm²; 3-dirigent; Prozirno kućište; Okolina temperatura zraka: max 85 stepeni (T85); 4,00 mm²; prozirni
Priključak za spajanje sa polugama, 221 serija, poluga
Uživajte u jednostavnim električnim instalacijama sa priključkom za spajanje s polugama (broj predmeta 221 - 413). Od interfonskog sustava ožičenja na električne pećnice - povezivanje različitih vrsta dirigenta je brza i gnjavaža - besplatno uz Wagov Compact 221 priključak za spajanje serije. Naš priključak za spajanje ocijenjen je za 450 V i dizajniran je za obradu nazivne struje do 32. A. Zbog toga je pogodna za visoko - aplikacije za učitavanje. Provjerite jesu li duljine trake 11 mm prilikom povezivanja provodnika za spajanje konektora sa polugama. Ovaj proizvod sadrži terminale za provodnike i koristi CAGE CLAMP®. Naš pouzdan i Cage Clamp® bez održavanja olakšava povezivanje svih vrsta provodnika bez potrebe za pripremom dirigenta. Na primjer, ne trebate grizirati ferule. Dimenzije: 18,8 x 8,4 x 18,6 mm (širina x visina x dubina). Priključak za spajanje sa polugama pogodan je za presjeke dirigenta u rasponu od 0,2 mm do 4 mm².
WAGO-ov spojni konektor za seriju 221 sa polumerima impresionira svojim inovativnim dizajnom za različite dirigentske presjeke -. Zato Wagoov rukav - opremljen priključak za spajanje drži jedinstveni zaštitni znak unutar elektro interkonekcije. Ravne poluge, koje se neprimjetno uklapaju u bazu od 221, ponašaju se poput lijevanja kad se zatvore i mogu se uredno postaviti u bilo kojem smještaju bez ometanja ivica. Zbog širokog dizajna svakog pohova, svi se mogu savršeno raditi bez alata za praktične raščlarice. Transparentno kućište prikazuje robusnu tehnologiju i omogućava neposredno vizualno inspekciju za tačan kontakt čvrste, nasukavene i fine - nasutrene dirigente. Naseljavanje klavirskih ključeva, dizajn poluga savršeno kombinira funkcionalnu i estetsku tehnologiju veze "napravljene od Wago." Ovaj je proizvod dizajniran za određene ex aplikacije (molimo pogledajte list proizvoda proizvoda).
Bilješke
| Opća sigurnosna uputstva | Napomena: Pridržavajte se uputa za ugradnju i sigurnosti! Samo da ih koriste električari! Ne radite pod naponom / učitavanjem! Koristite samo za pravilnu upotrebu! Pridržavajte se nacionalnih propisa / standarda / smjernica! Pridržavajte se tehničkih specifikacija za proizvode! Pridržavajte se broja dozvoljavih potencijala! Ne koristite oštećene / prljave komponente! Pridržavajte se tipova provodnika, križanje - sekcije i trake! Umetnite vodič dok ne potakne backstop proizvoda! Koristite originalni dodaci! Prodaje se samo s uputama za ugradnju! |
| Sigurnosne informacije | u prizemlju dalekovoda |
Podaci o vezi
| Stezne jedinice | 3 |
| Ukupan broj potencijala | 1 |
Veza 1
| Tehnologija povezivanja | CAGE CLAMP® |
| Vrsta pokretanja | Poluga |
| Materijali za povezivanje dirigenta | Bakar |
| Nominalni križ - sekcije | 4 mm² / 12 AWG |
| Čvrsti dirigent | 0,2 ... 4 mm² / 24 ... 12 AWG |
| Nasukani dirigent | 0,2 ... 4 mm² / 24 ... 12 AWG |
| Fino - nasukan dirigent | 0,14 ... 4 mm² / 24 ... 12 AWG |
| Dužina trake | 11 mm / 0,43 inča |
| Smjer ožičenja | Side - Ožičenje unosa |
Fizički podaci
| Širina | 18,8 mm / 0,74 inča |
| Visina | 8,4 mm / 0,331 inča |
| Dubina | 18,6 mm / 0,732 inča |
Materijalni podaci
| Napomena (materijalni podaci) | Informacije o specifikacijama materijala možete pronaći ovdje |
| Boja | prozirni |
| Materijalna grupa | IIIA |
| Izolacioni materijal (glavno kućište) | Polikarbonat (PC) |
| Klasa zapaljivosti po ul94 | V2 |
| Vatrogasno opterećenje | 0,064MJ |
| Boja pokretača | narandžasti |
| Težina | 2,5g |
Zahtevi za zaštitu okoliša
| Temperatura okoline (operacija) | +85 Stupanj |
| Kontinuirana radna temperatura | 105 stepeni |
| Označavanje temperature po EN 60998 | T85 |
Trgovački podaci
| Grupa proizvoda | 7 (tipka za guranje.) |
| PU (SPU) | 500 (50) kom |
| Vrsta ambalaže | Kutija |
| Zemlja porijekla | De |
| GTIN | 4050821808442 |
| Carinski tarifni broj | 85369010000 |
Klasifikacija proizvoda
| Unsuspc | 39121409 |
| ECL @ ss 10.0 | 27-14-11-04 |
| ECL @ ss 9.0 | 27-14-11-04 |
| ETIM 9.0 | EC000446 |
| ETIM 8.0 | EC000446 |
| Eccn | Nema klasifikacije SAD-a |
Poštivanje ekološke proizvodnje
| Status usklađenosti sa RoHS-om | U skladu, bez izuzeća |
Popularni tagovi: 221-413, Kina 221-413, dobavljači, tvornica
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







