
Opis
Okrugle LED-ove nude vrhunsku lampicu za odličnu čitljivost na suncu i pouzdanu performanse. Omogućuju izuzetno stabilnu proizvodnju svjetlosti tokom dugih vremenskih perioda. Te se lampe izrađuju sa naprednim optičkim epoksidnim optičkim - oceni koji nude vrhunsku hightempereturturu i visoku - vlagu - performanse otpora u vanjskom signalu i prijavama.
Karakteristike
• Veličina (mm): 5
• Boja i tipična dominantna talasna dužina: plava (470nm) zelena (527nm)
• Svjetlosni intenzitet (MCD) C503B - BAS / zabrana: (4180 - 23500) C503B-gas / gan: (16800-90500)
• Gledanje uglova: 15 stepeni: C503B - BAS / zabrana / gas / gan
• Vodite - besplatno
• RoHS kompatibilan
Aplikacije
• Elektronski znakovi i signali (ess)
• Znakovi autoputa
• znak promenljive poruke (VMS)
• Reklamni znakovi
• benzinski znakovi
• zabava
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Zelene LED-ove |
| Montažni stil: | Kroz rupu |
| Paket / slučaj: | T -1 3 / 4 (5 mm) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 527 nm |
| Boja osvjetljenja: | Zelenilo |
| Ako - struja struja: | 20 mA |
| VF - Napon napred: | 3 V |
| Ocjena snage: | 120 MW |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 5 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | C503b - Gan |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Marka: | Cree LED |
| Visina: | 8,8 mm |
| Veličina LED-a: | T -1 3 / 4 (5 mm) |
| Dužina: | 5,8 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 50000 MCD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 95 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 15 deg |
| VR - Obrnuti napon: | 5 V |
| Širina: | 5,8 mm |
| Težina jedinice: | 0.011659 oz |
Popularni tagovi: C503B - Gan - CB0F0791, China C503B - Gan - CB0F0791 Proizvođači, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Za CREE LED, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







