
CP41B - Wes - CK0P0154
Bijele LED-ove 60DG C - WT STNDOF P4 LED 9000K 3.6V
Opis
P4 LED diode nude vrhunsku lampicu za odličnu čitljivost na suncu i pouzdanu performanse. Omogućuju izuzetno stabilnu proizvodnju svjetlosti tokom dugih vremenskih perioda. Te se lampe izrađuju sa naprednim optičkim epoksidnim optičkim ocjenama koji nude vrhunsku viskurturu i visoku - vlagu - performanse otpora u signalnim lampicama i zabavnoj rasvjetu.
Karakteristike
• Veličina (mm): 7,6 x 7,6
• Temperature u boji: Cool White: min. (4600K) / tipično (9000k)
• Gledajući uglovi: 60 stepeni: CP41B - Wes 90 stepeni: CP41B - WGS
• Vodite - besplatno • RoHS kompatibilan
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | Kroz rupu |
| Paket / slučaj: | Piranha |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 9000 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 5200 MCD |
| Ugao gledanja: | 60 deg |
| Ako - struja struja: | 30 mA |
| VF - Napon napred: | 3.6 V |
| Ocjena snage: | 154 MW |
| Dužina: | 7,6 mm |
| Širina: | 7,6 mm |
| Visina: | 4 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 95 C |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 3 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Voda jasno |
| Pakovanje: | Cijev |
| Marka: | Cree LED |
| Veličina LED-a: | 7,6 mm x 7,6 mm x 4 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 60 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
| VR - Obrnuti napon: | 5 V |
| Težina jedinice: | 0.038801 oz |
Popularni tagovi: CP41B - Wes - CK0P0154, China CP41B - Wes - CK0P0154 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CMU1003-0000-000N0B0A30E, Xhp35b-00-0000-0dpud240h, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XTeary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







