
CXA1304-0000-000C0Y9435G
Bijele LED-ove bijele 3500 k 93-CRI, Xlamp CXA1304-9V
Opis
Xlamp® CXA1304 LED argant proširuje porodicu visokog fluksa CREEE LED-a, više diet nizova na manju, jednostavnu platformu za upotrebu. Sa pouzdanosti XLAMM LED rasvjete, mala, jednolična, uniforma emitirajuća površina CXA1304 omogućava i usmjerene i ne-usmjerene aplikacije za osvjetljenje, uključujući retrofit svjetiljke i dizajne svjetiljke. Dostupno u konzistentnosti u boji u dva koraka, 3 koraka i 4 koraka i sa 6-mm optičkim izvorom, CXA1304 donosi nove nivoe fluksa i efikasnosti u ovaj faktor obrasca. Vodič CX porodičnog LED dizajna pruža osnovne informacije o zahtjevima za korištenje CXA1304 LED uspješno u dizajnu svjetiljke.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijeli COB LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | COB - Chip - na - ploče |
| Boja osvjetljenja: | Neutralno bijelo |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3500 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 290 lm |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | CXA1304 |
| Pakovanje: | Cijev |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED male snage |
| Težina jedinice: | 0.026455 oz |
Popularni tagovi: CXA1304-0000-000C0Y9435G, Kina CXA1304-0000-000C0Y9435G Proizvođači, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







