
CXB3590-0000-000n0ubd57g
Bijele LED-ove bijele 5700 K 90-CRI, XLAMP CXB3590-36V
Opis
Xlamp® CXB3590 LED mart je najsjajniji član druge generacije CX porodice koja donosi do 30% veće efikasnosti i do 20% veća lumena od prve generacije u istim letvicama. Veće performanse Drugo generacija CXA LED matrici pružaju pad - u nadogradnjom performansi na postojeće CXA LED dizajne kako bi skratili vrijeme razvoja proizvoda. Dostupno u 3-koraku, 3-koraka i 5 koraka Easywhite® BINS, LED CXB3590 pruža visoku izlazu lumena i visoku efikasnost u jednom, jednostavnom paketu koji koristi potrebu za lemljenjem reflektora. Vodič za dizajn CX porodice pruža osnovne informacije o zahtjevima za korištenje CXB3590 LED uspješno u dizajnu svjetiljke.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijeli COB LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | COB - Chip - na - ploče |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 5700 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 10000 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Ugao gledanja: | 115 deg |
| Ako - struja struja: | 2.4 A |
| VF - Napon napred: | 36 V |
| Dužina: | 34,85 mm |
| Širina: | 34,85 mm |
| Visina: | 1,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 30 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Serija: | CXB3590 |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | Cree LED |
| Veličina LED-a: | 34,85 mm x 34,85 mm x 1,7 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 50 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0.190479 oz |
Popularni tagovi: CXB3590-0000-000N0UBD57G, Kina CXB3590-0000-000n0ubd57g Proizvođači, dobavljači, tvornica, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQIERD-H0-0000-000000401, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







