
JB2016BWT - P - H65EA0000-N0000001
Bijele LED-ove bijele 6500 K 80-CRI, 2016 Veličina, P klasa
Opis
J Series® LED-ovi produžuju CREE-ov vodeći portfelj industrije klase rasvjete LED-ovi do šireg skupa aplikacija. L LED serija J 2016 kombinira visoku kvalitetu i odličnu vrijednost u tankom, kompaktnom pakovanju. L LED J series 2016 optimiziran je za kompaktne aplikacije za osvjetljenje u kojima je gladak izgled kritičan, poput linearnih svjetiljki, donjih krajeva, trzaja i lampica ploče.
Karakteristike
• Kompatibilna u industriji: 2,0 x 1,6 x 0,5 mm
• 3-V konfiguracija
• Fluks i kromatičnost binnekli su u 25 stepeni
• 6500 K-2200 K ANSI CCTS dostupni
• 80, 90 i 95 CRI dostupno
• RoHS i dostići u skladu
• UL® priznata komponenta (E495478)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 0806 (2016 metric) |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 6500 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 24 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 60 mA |
| VF - Napon napred: | 3 V |
| Ocjena snage: | 180 MW |
| Dužina: | 2 mm |
| Širina: | 1,6 mm |
| Visina: | 0,52 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 1,75 mm x 1,35 mm |
| Oblik sočiva: | Pravokutni |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | JB2016B 3V P klase |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 5000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: JB2016BWT - P- H65EA0000 - N0000001, Kina JB2016BWT - P-H65EA0000-N0000001 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQIERD-H0-0000-000000401, XTeary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







