
Xbdblu-00-0000-000000y01
Jednokrevetne LED-ove plave LED 465nm- 485nm Xlamp XB-D serija
Opis
XLAMP® XB - D LED donosi sljedeće - performanse generacije, cijenu i veličinu svim LED rasvjetnim aplikacijama. THB - d'S Futrosprint omogućava manjim dizajnom sa gusto pakiranim nizovima za bolje svjetlo za miješanje i koncentraciju. XB - D dijeli zajednički otisak i jednolični dizajn paketa na svim bijelim i bojama konfiguracijama, pojednostavljivanjem ploče i optičkih dizajna za mnoge LED sustave. XB - D optimiziran je za dramatično niže troškove sistema u bilo kojem primjeni osvjetljenja, od unutarnjeg i vanjskog rasvjete do arhitektonskog i transportnog rasvjeta.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Plave LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 485 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 30.6 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.95 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 2,18 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | Xb - D plava |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Cree LED |
| Visina: | 1,84 mm |
| Veličina LED-a: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Dužina: | 2,45 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 150 C |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 135 deg |
| VR - Obrnuti napon: | 5 V |
| Širina: | 2,45 mm |
| Težina jedinice: | 0.082453 oz |
Popularni tagovi: XBDBlu-00-0000-000000Y01, China XBDBlu-00-0000-000000Y01 Proizvođači, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, XQIERD-H0-0000-000000401
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







