
Xbdred -00-0000-000000702
Cree LED crveni LED 620 - 625 NM, XLAMP XB-D serija
Opis
Xlamp XB-D LED donosi performanse, cijenu i veličinu sljedeće generacije na sve LED svjetlosne aplikacije. Otisak XB-D omogućava manji dizajn s gusto pakiranim nizovima za bolje svjetlo za miješanje i koncentraciju.
XB-D dijeli zajednički otisak i jednolični dizajn paketa na svim bijelim i boja konfiguracijama, pojednostavljivanjem ploče i optičkih dizajna za mnoge LED sustave. XB-D je optimiziran na dramatično niže troškove sustava u bilo kojem primjeni osvjetljenja, od unutarnje i vanjske rasvjete do arhitektonskog i transportnog rasvjeta.
Specifikacija
| Atributi proizvoda | Vrijednost imovine |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | LED pojedinačna boja |
| Rohs: | Više informacija |
| Proizvod: | Crvene LED |
| Stil instalacije: | SMD \/ SMT |
| Paket \/ slučaj: | SMD -2 |
| Temperatura talasne dužine \/ boje: | 625 Nm |
| Boja rasvjete: | Crvena |
| Svjetlosni tok \/ blistav tok: | 67,2 lm |
| Ako - naprijed struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.25 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | Xb-d crvena |
| Paket: | Kolut |
| zaštitni znak: | Cree LED |
| Visoko: | 1,84 mm |
| Veličina LED-a: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Dužina: | 2,45 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 150 C |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Fabrička količina pakiranja: | 1000 |
| Podkategorije: | LED |
| Robna marka: | Xlamp |
| Tip: | LED velike snage |
| Ugao prikaza: | 140 deg |
| VR - obrnuti napon: | 5 V |
| Širina: | 2,45 mm |
| Težina jedinice: | 2.338 g |
Popularni tagovi: xbdred -00-0000-000000702, Kina Xbdred -00-0000-000000702 proizvođači, dobavljači, tvornica, CMU1003-0000-000N0B0A30E, Za CREE LED, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBPR-L1-0000-00C01, XQIERD-H0-0000-000000401, XTeary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







