
Xmlbwt-00-0000-000lt30e7
Bijele LED-ove bijele 3000 K 80-CRI, XLAMP XMLBWT
Opis
Xlamp® XM - L2 LED gradi se na neviđenim performansama originalnog XM-a - l, povećavajući izlaz lumena do 20%, dok je pružanje jedinstvenog izvora LED točke za preciznu optičku kontrolu. XM - L2 LED dijeli isti mehanički i optički otisak kao originalni XM {- l, pružajući bešavnu stazu za nadogradnju i skraćeni ciklus dizajna. Xlamp XM - L2 LED je idealan izbor za rasvjetnu aplikacije u kojima su potrebna visoka lampica i maksimalna efikasnost, poput LED žarulje, vanjskog rasvjeta, prenosive rasvjete i solarne -.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 220 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 125 deg |
| Ako - struja struja: | 700 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 10 W |
| Dužina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Visina: | 3,02 mm |
| Dimenzije objektiva: | 4,52 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | Xmlbwt |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Cree LED |
| Veličina LED-a: | 5 mm x 5 mm x 3,02 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED male snage |
| VR - Obrnuti napon: | 5 V |
| Težina jedinice: | 0.007055 oz |
Popularni tagovi: XMLBWT-00-0000-000LT30E7, Kina XMLBWT-00-0000-000LT30E7 Proizvođači, dobavljači, tvornica, Za CREE LED, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQIERD-H0-0000-000000401
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







