
Opis
Xlamp® XP - E2 LED gradi se na neviđenim performansama originalnog XP-a povećanjem lumena izlaza do 20%, a istovremeno pružajući jedan izvor LED točke za preciznu optičku kontrolu. XP - E2 LED dijeli isti otisak kao originalni XP {- E, pružajući bešavnu putanju nadogradnje do više lumena i / ili veće efikasnosti, dok je skraćivanje ciklusa dizajna za postojeće klijente XP.
Xlamp XP - E2 LED je idealan izbor za osvjetljenje aplikacija u kojima su potrebna visoka lampica i maksimalna efikasnost, poput LED retrofit svjetiljki, vanjskog, prijenosnog, u zatvorenog prostora, vozila u zatvorenom prostoru ili arhitektonski.
XP - E2 LED nudi S liniju daleko crvena opcija. U ovom dokumentu, izraz daleko crveni označava daleki crveni XP - E2 LED bez obzira na njenu efikasnost. Pojmovi Far Red i S Read Far Crvena koriste se kada je potrebno za razlikovanje performanse XP-a (- E2 S retka Far Crvena LED iz XP-a bez opcije S line.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Amber LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 595 nm |
| Boja osvjetljenja: | Amber |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 80.6 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.2 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 3,06 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Voda jasno |
| Serija: | Xpebam |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Visina: | 2,26 mm |
| Veličina LED-a: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 150 C |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 130 deg |
| VR - Obrnuti napon: | 5 V |
| Širina: | 3,45 mm |
| Težina jedinice: | 0.007863 oz |
Popularni tagovi: Xpebam - l1 - 0000-00901, Kina Xpebam-L1-0000-00901 Proizvođači, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







