
XPEBWT - H1-0000-006EA
Bijele LED-ove bijele 2200 K 80-CRI, XLAMP XPEB serija
Opis
XLAMB® XP - E2 baklja LED pruža se lumenina izlaz slična XLAMP XP {- G LED-u, ali u manjem optičkom izvoru XP-a - E2 LED. Zajedno s većom maksimalnom trenutnom ocjenom od XP-a i pojednostavljene kabine u boji, XLAMP XP-E2 baklja LED u potpunosti je optimizirana za širok spektar glavnih prijenosnih aplikacija za osvjetljenje.
Karakteristike
• Dostupno u hladnom bijeloj • binned u 25 stepeni
• Maksimalna struja pogona: 1,5 a
• Niska toplotna otpornost: 5,8 stepeni / w
• Širok ugao gledanja: 125 stepeni
• Neograničen vijek poda na manje od ili jednak 30 stepeni / 85% RH
• Reflow ladno - Jedec J - STD-020C kompatibilan
• Električno neutralan termički put • Potpaljiv ROHS
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 2200 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 62 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 110 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.93 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Visina: | 2,26 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 3,06 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Voda jasno |
| Serija: | Xpebwt |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Konfiguracija: | Singl |
| Veličina LED-a: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED velike snage |
| VR - Obrnuti napon: | 5 V |
| Težina jedinice: | 0.003527 oz |
Popularni tagovi: xpebwt - 0000-006ea, Kina XPEBWT-H1-0000-006EA, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTeary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







