
Xpgbwt - BE-0000-00LE5
Bijele LED-ove bijele 4000 K 70-CRI, XLAMP XPGBWT
Opis
Originalni XLAMB® XP - G2. Kompaktna i dokazana 3,45-mm XP platforma ima odličan ekosustav optičkih i sistemskih rješenja, omogućavajući proizvođačima osvjetljenja da pojednostave svoj dizajnerski proces i skraćuju vrijeme na tržište.
XP - G2 LED-ovi su sada dostupni u dvije različite bijele verzije: Standardno i visoka efikasnost (HE). XP - G2 standard je isti probojni proizvod koji je omogućio širok skup novih LED aplikacija za keramičku vodsku vodnju. Nova verzija visoke efikasnosti proširuje ovu zaostavštinu sa pad nadogradnjom za postojeće dizajne optimizirane oko XP-G2 LED-ova. XP-G2 LIJEKOVI ISPITIVANE CREERA LED-a najnovije visoke tehnologije high-a za isporuku 25 posto više lampica sa većom maksimalnom strujom od 2000 mA i veće efikasnosti.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Neutralno bijelo |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 4000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 164 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 125 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.7 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Visina: | 2,36 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 3,06 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | XLAMP XP - G2 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0.004090 oz |
Popularni tagovi: xpgbwt - Budite - 0000-00LE5, Kina XPGBWT-BE-0000-00LE5 proizvođača, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







