
Xpgdwt-01-0000-00ke7
Bijele LED-ove bijele 3000 k 70 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Opis
Xlamp® XP - G3 LED-ovi su optimizirani za usmjerenu, visoku - lumenske aplikacije na kojima su efikasnost i optička kontrola kritična, poput kolovoza, prenosiva i vrtlarstva. Kompaktna i dokazana 3,45-MM XP platforma ima odličan ekosustav optičkih i sistemskih rješenja, omogućavajući proizvođačima osvjetljenja da pojednostave svoj dizajnerski proces i skratiju vrijeme na tržište.
XP - G3 LED-ovi su dostupni u i dvije različite bijele i kraljevske plave verzije: Standard & S Line. XP - G3 Photo Crvena je dostupna u verziji S line. Bijela standardna verzija najbolje donosi - u - klase TM-21 vijek trajanja i stabilnost boja tokom vremena. Verzije s mrežom bijele, kraljevske plave i foto crvene isporučuju poboljšanu efikasnost, najbolje - u otpornost na sumpor i boljim sustavom - Pouzdanost preklopnim i zatamnjivim ciklusima. Sa tim verzijama s linija, CREE LED pruža tehnologiju LED-a velike snage koja je optimizirana za opće i vrtlarsku rasvjetnu primjenu gdje senzori i prebacivanje postaju uobičajeni.
U ovom dokumentu, pojmovi bijeli, kraljevski plavi i foto crveni označavaju bijelu, kraljevsku plavu ili fotografiju crvenu XP {- G3 LED bez obzira na standardne funkcije standardnih ili s linija. Uvjeti Standardni i S liniji koriste se kada je potrebno da biste razlikovali performanse standardnog XP-a - G3 LED iz XP - G3 LED s opcijom S line.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 156 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 125 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.7 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Visina: | 2,26 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Boja sočiva: | Žuti |
| Dimenzije objektiva: | 3,06 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | Xlamp XP - G3 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Cree LED |
| Veličina LED-a: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED male snage |
| Težina jedinice: | 0.003527 oz |
Popularni tagovi: XPGDWT-01-0000-00KE7, China XPGDWT-01-0000-00Kerih proizvođača, dobavljača, tvornica, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Za CREE LED, Xhp35b-00-0000-0dpud240h, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







