
Opis
XLAMP® XP - G4 su četvrta generacija CREE LED standarda - postavke XP porodice proizvoda, a nudi i najbolje - u efikasnosti i optičkim performansama klase. Nove značajke u ovoj generaciji uključuju veću maksimalnu struju pogona od 3000 mA i optimizirani optički profil koji maksimizira izlaz na osi na osi.
Sa istim mehaničkim dimenzijama kao XP - G3, XP - G4 je jednostavan put nadogradnje za mnoge dizajne LED dizajna velike snage. XP - G4 pruža veću maksimalnu struju i nižu toplinsku otpornost od konkurentnih LED-a velike snage, omogućavajući novi nivoe izlaza i pouzdanosti za mnoge aplikacije za osvjetljenje.
XLAMP XP - G4 LED-ovi su optimizirani za širok spektar usmjerenih osvjetljenja aplikacija na kojima su kontrola svjetla i dugi vijek trajanja kritični, uključujući vanjsku, unutarnju premium, arhitektonsku, prenosivu i zabavu.
U ovom dokumentu izraz bijeli označava bijeli XP {- G4 LED bez obzira na karakteristike standardnih ili visokih intenziteta (Hi). Uslovi standard i bok koriste se kada je potrebno za razlikovanje performanse standardnog XP {- G4 LED iz LED-a Hi XP - G4.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1414 (3535 metric) |
| Boja osvjetljenja: | Neutralno bijelo |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 5000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 371 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 700 mA |
| VF - Napon napred: | 2.8 V |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Visina: | 2,26 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 150 C |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 3,06 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Marka: | Cree LED |
| Konfiguracija: | Singl |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: XPGEWT-01-0000-00000BQE3, Kina XPGEWT-01-0000-00000BQE3 proizvođači, dobavljači, tvornica, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Za CREE LED, Xhp35b-00-0000-0dpud240h, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTeary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







