
Xplbwt -00-0000-000 HV440G
Bijele LED-ove bijele 4000 k 80- CRI, XLAMP XPLBWT
Opis
Opis proizvoda
Xlamp® XP-L2 LED je najviši LED indiskriveni LED CREEE LED. Oduzimanje ključnih elemenata CREE LED-ovog SC5 tehnologije®, LED-a velike snage Poboljšava gustoću lumena, karakteristike napona i pouzdanost XP-L LED u istom paketu 3,45 mm x 3,45 mm. Ova najbolja izvedba u klasi omogućava proizvođačima osvjetljenja da dostave diferencirana rješenja na nižim troškovima sustava za aplikacije poput kolovoza, vanjskog područja, spot i svjetlosne rasvjete.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD \/ SMT |
| Boja osvjetljenja: | Neutralno bijelo |
| Temperatura talasne dužine \/ boje: | 4000 K |
| Svjetlosni tok \/ blistav tok: | 440 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 125 deg |
| Ako - naprijed struja: | 1.05 A |
| VF - Napon napred: | 2.82 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Visina: | 2,68 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 3,45 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: xplbwt -00-0000-000 HV440G, China Xplbwt -00-0000-000 HV440G proizvođači, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, Za CREE LED, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







