
XTEAWT-00-0000-00000BGE7
Bijele LED-ove bijele 3000 K 70-CRI, XLAMP XTEAWT
Opis
Optimizirano za smjer, visoke - lumenske aplikacije, od zatvorenog i vanjskog do prijenosnog i lampe, Xlamp® XT {- E LED pruža visoke performanse i visoku pouzdanost u industrijskom standardnom otisku XP / XT. XT - E LED nudi prednosti XT / XP platforme - kompaktni i dokazani paket 3,45 mm x 3,45 mm i uspostavljeni ekosustav - omogućavajući proizvođačima osvjetljenja da pojednostave proces dizajna i skratiju vrijeme na tržište. XT - E LED dostupan je u kraljevskoj plavoj i bijeloj boji. XT - E Bijela LED nudi opciju visokog efikasnosti. U ovom dokumentu, izraz bijeli označava bijeli XT {- E LED bez obzira na njenu efikasnost. Uvjeti standard i visoka efikasnost koriste se kada je potrebno za razlikovanje performanse visoke efikasnosti XT - E LED iz XT-a - E LED bez opcije visoke efikasnosti.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1414 (3535 metric) |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 130 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 115 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Visina: | 2,36 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 150 C |
| Boja sočiva: | Žuti |
| Dimenzije objektiva: | 3,06 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | Xteawt |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0.007783 oz |
Popularni tagovi: XTEAWT-00-0000-00000BGE7, Kina XTEAWT-00-0000-00000BGE7 Proizvođači, dobavljači, tvornica, Za CREE LED, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQIERD-H0-0000-000000401
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







