
L130-6570003000X21
Bijele LED-ove bijele 6500 K 70-CRI, Luxeon 3030
Opis
Luxeon 3030 2 D je visok fluks, vruće - Ciljana boja usred LED-a. Hot - Ciljanje boje osigurava da su LED diode unutar cilja boje u primjenu uvjetima- 85 stepeni. Koristeći industrijsku ambalažu od 3,0 mm x 3,0 mm i 6V rešenje površine, Luxeon 3030 2 D dolazi u svim ANSI CCTS-om i pruža efikasnost i pouzdanost potrebnu za u zatvorenu i vanjsku osvjetljenje.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 3030 |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 6500 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 123 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 116 deg |
| Ako - struja struja: | 120 mA |
| VF - Napon napred: | 6 V |
| Ocjena snage: | 720 MW |
| Dužina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 0,66 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 2,6 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | Luxeon 3030 2 D |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Lumileds |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 5000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luxeon |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0.082453 oz |
Popularni tagovi: L130-6570003000x21, Kina L130-6570003000x21 Proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-Ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Sljedeći:L2C5-40901205F1300
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







