
L150-3090502400000
Bijele LED-ove bijele 3000 K 90-CRI, Luxeon 5050
Opis
Luxeon Sunplus 5050 je snažni snažni spojni LED diode koristeći površinski paket površinske montaže u industriji sa malom površinom za emitiranje svjetla (LS). Luxeon Sunplus 5050 nudi vrhunske - ocijenjene performanse μmol / J i PPF (μmol / s) i dugog vijeka sa CCT-u od 2200k do 6500K i CRIS-a od 70, 80 i 90. To nudi ciljanje LED-a da se LED-ovi unutar cilja u boji u primjeni 85 stepena.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Vodiljke hortikulture |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 2020. (5050 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 490 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Ugao gledanja: | 116 deg |
| Ako - struja struja: | 160 mA |
| VF - Napon napred: | 24 V |
| Ocjena snage: | 3.8 W |
| Dužina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 4,56 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Veličina LED-a: | 5 mm x 5 mm |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luxeon |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0.009462 oz |
Popularni tagovi: L150-3090502400000, Kina L150-3090502400000 Proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Sljedeći:L130-3080HE1400001
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







