
Lxml - pwc1-0100
Bijele LED-ove bijele 4500k - 10000 K Luxeon Rebel serija
Opis
Luxeon pobunjenička opća svrha bijele linije LED dioda idealna je za sve aplikacije za osvjetljenje i osvjetljenje. Ti fluiksirani dijelovi, poput svih ostalih LEXEL pobunjeničkih LED-ova, pružaju najbolju industrijsku održavanje lumena, vrhunsku pouzdanost i kvalitetnu bijelu svjetlost koja čine ih najčešće korištenim navodnicima danas
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 6500 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 100 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 3 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 4,49 mm |
| Širina: | 3,05 mm |
| Visina: | 1,98 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 135 C |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,55 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Voda jasno |
| Serija: | Luxeon Rebel |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Veličina LED-a: | 4,49 mm x 3,05 mm x 1,98 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luxeon |
| Tip: | LED velike snage |
| Dio # aliases: | Lxml - PwCi-0100 |
| Težina jedinice: | 0.003926 oz |
Popularni tagovi: lxml - Pwc1 - 0100, Kina LXML-PWC1-0100, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-Ryl0002000000
Sljedeći:L130-2280HE1400001
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







