
CBT{1}}90-G-C11-JK200
LED rasvjetni moduli Green 510-540nm 2000lm @ 13.5A
Opis
• Ekstremno visok optički izlaz:
-- Preko 2,250 bijelih lumena
-- Preko 1800 zelenih lumena
-- Preko 650 plavih lumena
• Paket visoke toplotne provodljivosti - spoj na toplotnu otpornost kućišta od samo 0,8 stepeni/W
• CBT-90-W dostupan u 5700K i 6500K boja (tip)
• Veliki, monolitni čip sa ujednačenom površinom emitovanja od 9 mm2
• Nekapsulirana matrica sa zaštitnim prozorom niskog profila optimizira optičko spajanje u etendu-ograničenim aplikacijama
• Održavanje lumena veće od 70% nakon 60.000 sati
• Ekološki prihvatljiv: RoHS i Halogen usklađen
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Luminus Devices |
| Kategorija proizvoda: | LED rasvjetni moduli |
| Ograničenja dostave: |
Mouser trenutno ne prodaje ovaj proizvod u vašoj regiji. |
| RoHS: | Detalji |
| proizvod: | LED moduli |
| Broj LED dioda: | 1 LED |
| Boja osvjetljenja: | Zeleno |
| Talasna dužina/temperatura boje: | 529 nm |
| Svjetlosni tok/Fluks zračenja: | 1650 lm |
| Ako - Proslijedi trenutno: | 13.5 A |
| Vf - Napon naprijed: | 4.3 V |
| širina: | 26,75 mm |
| dužina: | 28 mm |
| Pakovanje: | Tray |
| Brand: | Luminus Devices |
| visina: | 5,6 mm |
| Stil montaže: | PCB |
| Vrsta proizvoda: | LED žarulje i moduli |
| Veličina: | 28 mm x 26,75 mm x 5,6 mm |
| Fabrička količina pakovanja: | 10 |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Vrsta: | LED osvetljenje u jednoj tački |
| talasna dužina: | 529 nm |
Popularni tagovi: cbt-90-g-c11-jk200, Kina cbt-90-g-c11-jk200 proizvođači, dobavljači, fabrika, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SST-20-WDS-A120-L3501
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







