
CXM-7-27-90-36-AA00-F2-3
Bijele LED-ove bijele 2700 K 90-CRI, CXM-7 serija
Opis
Značajke:
• Visoki lumeni izlaz i efikasnost tipična
• Preko 720 LM, 125 LPW @ 3000K, 25ºC
• preko 780 lm, 137 lpw @ 5000K, 25ºC
• Kompletan raspon CCT 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K i 6500K
• 80 ili 90 CRI min. Do 95 min. u toploj bijeloj boji
• 3 tačnost u boji SDCM boje
• Odlična uniformnost optičke emisije i konzistentnost boje preko ugla
• Izuzetna dugoročna stabilnost boja
• Vrhunska toplotna provodljivost za ujednačenu raspršivanje topline
• Ekološki: RoHS i dostići u skladu
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | LUMINIS uređaji |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | COB - Chip - na - ploče |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 2700 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 480 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 160 mA |
| VF - Napon napred: | 36 V |
| Ocjena snage: | 5.8 W |
| Dužina: | 13 mm |
| Širina: | 13 mm |
| Visina: | 1,37 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 7,5 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Serija: | Xnova |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | LUMINIS uređaji |
| Veličina LED-a: | 13 mm x 13 mm 1,37 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 400 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | Mid - LED za napajanje |
| Težina jedinice: | 0.213004 oz |
Popularni tagovi: CXM-7-27-90-36-AA00-F2-3, Kina CXM-7-27-90-36-AA00-F2-3, dobavljači, tvornica, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







