
MP-2016-1100-22-80
Značajke: • Visoka efikasnost • Opcije CRI: Minimalno 70, 80, 90 • Kompatibilan sa automatskim opremom za postavljanje • Kompatibilan sa infracrvenim procesom lemnjaka • RoHS kompatibilan • ROHS i REACH aplikacije • Linear ...
Opis
Značajke:
• Visoka efikasnost • Opcije CRI: minimalno 70, 80, 90
• Niska toplotna otpornost
• Kompatibilan sa automatskim opremom za postavljanje
• Kompatibilan sa procesom lemljenog reflom
• RoHS kompatibilan
• RoHS i dostići u skladu
Aplikacije
• linearni fluorescentni
• A - lampe
• Panel rasvjeta
• Dolje svetla
• Arhitektonska rasvjeta
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | LUMINIS uređaji |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 0806 (2016 metric) |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 2200 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 20 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 110 deg |
| Ako - struja struja: | 60 mA |
| VF - Napon napred: | 3 V |
| Ocjena snage: | 180 MW |
| Dužina: | 2 mm |
| Širina: | 1,6 mm |
| Visina: | 0,52 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 1,7 mm x 1,3 mm |
| Oblik sočiva: | Pravokutni |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | LUMINIS uređaji |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 5000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: MP-2016-1100-22-80, Kina MP-2016-1100-22-80, dobavljači, tvornica, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







