
SST - 10-G-B130-E530
Jednobojni LED sas zeleni LED EMIT 530nm, SST-10 serija
Opis
Značajke:
• Green LED sa visokom energijom s vršnom talasnom dužinom od 530nm
• Zidne - Učinkovitost utikača: Typ . 23% @ 350mA
• Kut gledanja na 90 ili 130 stepeni na 50% IV
• Niska toplotna otpornost
• Izgrađen - u zaštiti ESD-a
• RoHS i dostići u skladu
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | LUMINIS uređaji |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Zelene LED-ove |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1414 (3535 metric) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 527 nm |
| Boja osvjetljenja: | Zelenilo |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 190 MW |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 3.4 V |
| Ocjena snage: | 5 W |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,6 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | LUMINIS uređaji |
| Konfiguracija: | Trg |
| Visina: | 1,9 mm |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 115 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 130 deg |
| Širina: | 3,45 mm |
| Težina jedinice: | 0.041226 oz |
Popularni tagovi: SST - 10 - G-B130-E530, Kineski proizvođači, dobavljači, dobavljači, fabrika, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652
Sljedeći:SST - 10-R-B130-F630
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







