
SST - 40-WDS-F50-N4571
Bijele LED-ove bijele 5700 K 65-CRI, SST-40 serija
Opis
Karakteristike
• Visoka svjetlina hladne bijele LED diode s maksimalnim izlazom u višci od 1900 lm @ 6 a, 85 stepeni.
.
• Maksimalna struja pogona: 6 a
• Svjetlosna efikasnost: Typ . 183 lm / w @ 700 mA, 85 stepeni (6500K)
• Temperatura boje: 5000K, 5700K, 6500K
• Indeks prikazivanja boja: min . 65, Typ . 70
• Niska toplotna otpornost: 0,8 stepeni / w
• Ansi - kante za kompatibilne kromatike
• Električno izolirana toplotna staza
• 8 kV HBM ESD ocjena po ansi / ESDA / Jedec JS-001
• RoHS i dostići u skladu
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | LUMINIS uređaji |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 5700 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 594 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 1.5 A |
| VF - Napon napred: | 2.9 V |
| Ocjena snage: | 20 W |
| Dužina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Visina: | 3,01 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 4,52 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Voda jasno |
| Serija: | SFT-40-W |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | LUMINIS uređaji |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0.010949 oz |
Popularni tagovi: SST - 40 - WDS-F50-N4571, Kina SST-40-WDS-F50-N4571 proizvođači, dobavljači, tvornica, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SST-20-WDS-A120-L3501
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







