
GA QSSPA1.23 - LPLR-A3A5-1
Φv=112.0 ... 140.0 lm (ako=350 ma)
Opis
OSCONIQ® P 3030 GA QSSPA1.23 Porodični LED porodice OSCiQ P 3030 dolazi sa dobro poznatom superiornom robusnošću, visokom pouzdanošću, dugom vijek trajanju, niskom toplinskom otporu. Kompaktan i dokazan 3 mm x 3 mm paket i uspostavljeni otisak stopala. Savršeno rješavanje aplikacija koje zahtijevaju za visoku efikasnost i dug vijek trajanja.
Aplikacije
- Poljoprivreda i vrtlarstvo
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Paket: SMD epoksidni paket
- Tip. Zračenje: 120 stepeni
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 na raspolaganju
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Typ . 109 lm
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 142 lm / w
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Amber LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1212 (3030 metrika) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 617 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Amber |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 112 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.18 V |
| Ocjena snage: | 700 MW |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,73 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GA QSSPA1.23 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Ams Osram |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 900 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 130 deg |
| Dio # aliases: | Q65113A7052 |
Popularni tagovi: GA QSSPA1.23 - LPLR - A3A5-1, Kina GA QSSPA1.23-LPLR-A3A5-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW Qslps1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLT5 520dB P, SFH 4250 Z, SFH 4554
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







