
Opis
OSLON ™ optimalni GF CSSRML.24 Potpuno nova porodica LED-a sa najnovijom tehnologijom čipova AMS OSRAM-a, pružajući značajne nadogradnje performansi. OSLON ™ optimalan udara savršena ravnoteža performansi i troška se sa dokazanom robusnošću, visokom pouzdanošću i dugom životu.
Aplikacije
- Poljoprivreda i vrtlarstvo
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMT keramički paket sa silikonskim lećama
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Radiant Flux: Tip . 465 MW
- Zračna efikasnost: Typ . 72.2%
- FOTON FLUX: Typ . 2.80 umol / s
- FOTON FLUX Efikasnost: Typ . 4.35 umol / j
- Thinfilm LED čip dizajniran i proizveden u Njemačkoj
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Boja osvjetljenja: | Crvena |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 0.474 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 1.95 V |
| Ocjena snage: | 680 MW |
| Serija: | GF CSSRML.24 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 2,17 mm |
| Dužina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 154 MCD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A4445 |
Popularni tagovi: GF CSSRML.24-TNUL-1-1, China GF CSSRML.24-Tnul-1-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW qslps1 em lxl1 xx56 1, SFH 4715A, SFH 4727AS A01, Suel Vc Agam 67 4F4G 30 R18
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







