
Gv vjlpl1.f3 - LQLS-PCV1-1
Φv=121.0 ... 150.0 lm (ako=350 ma)
Opis
Oslon® Pure 1414 GV VJLPL1.F3 Oslon Pure® 1414, jedna od najboljih gustoće lumena, odlična efikasnost i homogenost u boji. Oslon Pure® 1414 dolazi sa punim spektrom u boji i temperaturi u boji od 1800k do 6500K koji omogućuju kupcu da izvrši ugađanje u boji i uska klasteriranje. Može se koristiti samostalno kao i u klasteru zajedno kako bi se postigao spektar koji vam je potreban.
Aplikacije
- Uređaji i alati
- Zabava
- Tvornička automatizacija
- Zatvorena rasvjeta
- Medicinska rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
- Projekcija i displej
- Robotika
Karakteristike
- Paket: Pretvaranje nivoa čipa
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: Tip . 132 lm @ 25 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 129 lm / w
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Zelene LED-ove |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 0505 (1414 metric) |
| Boja osvjetljenja: | Zelenilo |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 132 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.93 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 1,1 mm x 1,1 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | Čist 1414 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 0,75 mm |
| Dužina: | 1,4 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 43.9 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 1000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Širina: | 1,4 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A7279 |
Popularni tagovi: GV VJLPL1.F3 - LQLS - PCV1-1, Kina GV VJLPL1.F3-LQLS-PCV1-1 proizvođači, dobavljači, tvornica, GW qslps1 em lxl1 xx56 1, LED komponente, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLT5 520EB P, SFH 4043, SFH 4250 Z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







