
GW CS8PM1.pm - lrlt - xx54-1
Φv=130 ... 164 lm, 4500 k (ako=350 ma)
Opis
Oslon® SSL 80 GW CS8PM1.pm Veće performanse. Niža toplotna otpornost. Produženi raspon voznih uvjeta. Ovaj LED OSLON SSL porodica NOVO Generation nudi presokulizovani obrazac zračenja koji ga čini idealnim izborom za aplikacije za spot rasvjete.
Aplikacije
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMT keramički paket sa silikonskim lećama
- Tip. Zračenje: 80 stepeni
- Temperatura u boji: 3000K - 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 na raspolaganju
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Typ . 155 LM @ 5000 K, 85 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 155 lm / w @ 5000 k, 85 stepeni
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 4500 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 82 CD |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 155 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 80 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 2,21 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GW CS8PM1.pm |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Ams Osram |
| Veličina LED-a: | 3,1 mm x 3,1 mm x 2,35 mm |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| 600 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED velike snage |
| Dio # aliases: | Q65111A8246 |
Popularni tagovi: GW CS8PM1.pm - lrlt - 1, Kina GW CS8PM1.pm - LRLT-XX54-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450LC E, PLT5 520dB P, SFH 4250 Z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







