
GW CSSRM1.bm - lumq - A737-1
Φv=164 ... 210 lm, 3000 k (ako=700 ma)
Opis
Oslon® Trg GW CSSRM1.BM veće performanse. Niža toplotna otpornost. Produženi raspon voznih uvjeta. Ovo je druga generacija OS-a - LON Trg.
Aplikacije
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Medicinska rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMT keramički paket sa silikonskim lećama
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2700k- 4000 K
- CRI: 95 (min.), 97 (Typ.)
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 na raspolaganju
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Tip . 192 LM @ 3000 K, 85 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 98 LM / W @ 3000 K, 85 stepeni
| Produktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteler: | Ams Osram |
| Produktkategorie: | Weiße LED |
| Versandbeschränkungen: |
Mouser Verkauft dizes Produkt Nicht u regiji Ihre. |
| Rohs: | |
| Produkt: | Bijele LED |
| Montageart: | SMD / SMT |
| Verpackung / Gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Toplo bijela |
| Wellenlänge / FarBtemperatur: | 3000 K |
| Lichtstärke: | 63.3 CD |
| Lichtstrom / Strahlungsleistung: | 192 lm |
| Farbwiedergabe - indeks - CRI: | 95 |
| Ansichtswinkel: | 120 deg |
| Ako - Durchlassstrom: | 700 mA |
| Vf - DurchlassSpannung: | 2.8 V |
| Nenneistung: | 2 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,88 mm |
| Minimale betriebstemperatur: | - 40 C |
| Maximale BetriebstemPeratur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM1.bm |
| Verpackung: | Kolut |
| Verpackung: | Rezana traka |
| Verpackung: | Mousereel |
| Marke: | Ams Osram |
| LED - Größe: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,95 mm |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Da |
| Produkt - Tip: | Bijele LED |
| 600 | |
| Unterkategorie: | LED |
| Handelsname: | Oslon |
| Tip: | LED velike snage |
| Artikel # aliases: | Q65111A8020 GW CSSRM1.bm - LTMP - A737-1 Q65111A8020 |
| Gewicht Pro Stück: | 29 mg |
Popularni tagovi: GW CSSRM1.bm - A737 - 1, Kina GW CSSRM1.bm - Lumq-A737-1 proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLPT9 450LC E, PLT5 520dB P, SFH 4727AS A01, Su CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







