
GW jdsts2.em - H5H7-XX56-1-2
Φv=34.5 ... 39.0 lm, 3500 k (ako=65 ma)
Opis
DURIS ® E 5 GW JDSTS2.EM Standard (Gen 2)
Predstavljamo novu generaciju - 2 DURIS® E 5 koja kombinira veću efikasnost i veće tok u kompaktnom faktoru kompatibilnog u industriji (5,6 mm x 3,0 mm). Potpuno kompatibilan sa našim generacijama-1 uređajem za jednostavnu zamjenu i nadogradnju. Savršeno pogodan za razne homogene aplikacije za osvjetljenje kao što su cijevi i druge unutarnje aplikacije kao što su downlight i uredski ugradnja.
Aplikacije
- Zatvorena rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2700k- 6500 K
- CRI: 80 (min.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM)
- Svjetlosni tok: Typ . 36 lm @ 4000K
- Svjetlost efikasnost: Typ . 204 LM / W @ 4000K
|
Vrsta |
Temperatura boje |
Svjetlosni tok 1 ako=65 ma φv |
| GW jdsts2.em - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 Lm |
| GW jdsts2.em - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 Lm |
| GW jdsts2.em - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 Lm |
| GW jdsts2.em - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 Lm |
| GW jdsts2.em - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H5H7-XX56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 Lm |
| GW jdsts2.em - H5H8-XX51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 Lm |

| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3500 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 11.4 CD |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 34,5 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 65 mA |
| VF - Napon napred: | 2.75 V |
| Ocjena snage: | 180 MW |
| Dužina: | 5,6 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 0,6 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | GW jdsts2.em |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED male snage |
| Dio # aliases: | Q65112A8996 |
Popularni tagovi: GW jdsts2.em - H5H7 - XX56-1-2, Kina GW JDSTS2.EM-H5H7-XX56-1-2 Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW Qslps1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520dB P, SFH 4554, Su CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







