
GW JTLMS1.cm - G9H4-XX55-1
Φv=24.0 ... 34.5 lm, 4000 k (ako=60 ma)
Opis
DURIS ® E 2835 GW JTLMS1.cm
DURIS® E 2835 kombinira dobru efikasnost i širok ugao snopa u kompaktan format (2,8 mm x 3,5 mm). Ovo je ključno za homogene aplikacije za osvjetljenje u kojima Duris® E 2835 nikada ne iznevjeri ne izdržava svoje performanse na nivou sistema.
Aplikacije
- Zatvorena rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2200k- 6500 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 na raspolaganju
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: Typ . 25 lm @ 4000 k
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 141 lm / w @ 4000 k

|
Vrsta |
Temperatura boje |
Svjetlosni tok 1 ako=60 ma φv |
|
GW JTLMS1.cm - G5H1-XX510-1 |
2200 K |
18.0 ... 30.0 Lm |
|
GW JTLMS1.cm - G7H2-XX58-1 |
2700 K |
21.0 ... 31.5 Lm |
|
GW JTLMS1.cm - G7H2-XX57-1 |
3000 K |
21.0 ... 31.5 Lm |
|
GW JTLMS1.cm - G8H2-XX56-1 |
3500 K |
22.5 ... 31.5 Lm |
|
GW JTLMS1.cm - G9H4-XX55-1 |
4000 K |
24.0 ... 34.5 Lm |
|
GW JTLMS1.cm - G9H4-XX53-1 |
5000 K |
24.0 ... 34.5 Lm |
|
GW JTLMS1.cm - G9H4-XX52-1 |
5700 K |
24.0 ... 34.5 Lm |
|
GW JTLMS1.cm - G9H4-XX51-1 |
6500 K |
24.0 ... 34.5 Lm |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 4000 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 8,79 CD |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 26.3 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 60 mA |
| VF - Napon napred: | 2.96 V |
| Ocjena snage: | 180 MW |
| Dužina: | 3,5 mm |
| Širina: | 2,8 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | GW JTLMS1.cm |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | Mid - LED za napajanje |
| Dio # aliases: | Q65113A2639 |
Popularni tagovi: GW JTLMS1.cm - XX55-1, Kina GW JTLMS1.cm-G9H4-XX55-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450LC E, SFH 4250 Z, Sfh 4726as
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







