
GW JTLMS3.em - G9GW - XX31-1
ΦV=24.0 ... 28.5 LM, MountMethode: SDCM 3, 6500 K (ako=60 MA)
Opis
DURIS ® E 2835 GW JTLMS3.EM
Pred - LED verzija PPA 2835 sa standardom 2835 stopala pruža konkurentsku vrijednost u nivou aplikacije i sistem. Duris ® E {2835 0.2 W Softlinear kombinira dobru mehaničku fleksibilnost i širok ugao snopa u kompaktan format (2,8 mm x 3,5 mm). Ovaj se proizvod dobro uklapa na fleksibilne aplikacije za opću rasvjetu. Duris ® E 2835 nikada ne uspijeva impresionirati svojim performansama na nivou sistema.
Aplikacije
- Zatvorena rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 1800K - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 81 (Typ.), R9: 0 (min.)
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 na raspolaganju
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: Typ . 25 LM @ 3000 K
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 132 LM / W @ 3000 K

|
Vrsta |
Temperatura boje |
Svjetlosni tok 1 ako=60 ma φv |
|
GW JTLMS3.EM - G3G5-XX312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G6G8-XX310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 Lm |
|
GW JTLMS3.EM - G7G9-XX39-1 |
2400 K |
21.0 ... 25.5 Lm |
|
GW JTLMS3.EM - G8GV - XX38-1 |
2700 K |
22.5 ... 27.0 Lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9GW - XX37-1 |
3000 K |
24.0 ... 28.5 Lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9GW - XX36-1 |
3500 K |
24.0 ... 28.5 Lm |
|
GW JTLMS3.Em - G9GW - XX35-1 |
4000 K |
24.0 ... 28.5 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G9GW - XX33-1 |
5000 K |
24.0 ... 28.5 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G9GW - XX32-1 |
5700 K |
24.0 ... 28.5 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G9GW - XX31-1 |
6500 K |
24.0 ... 28.5 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G3G6-XX512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G6G9-XX510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 Lm |
|
Gw jtlms3.em - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G8GW - XX58-1 |
2700 K |
22.5 ... 28.5 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G9H1-XX57-1 |
3000 K |
24.0 ... 30.0 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G9H1-XX56-1 |
3500 K |
24.0 ... 30.0 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G9H1-XX55-1 |
4000 K |
24.0 ... 30.0 Lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX53-1 |
5000 K |
24.0 ... 30.0 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G9H1-XX52-1 |
5700 K |
24.0 ... 30.0 Lm |
|
GW JTLMS3.em - G9H1-XX51-1 |
6500 K |
24.0 ... 30.0 Lm |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 6500 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 8,38 CD |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 28,5 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 81 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 60 mA |
| VF - Napon napred: | 3.15 V |
| Ocjena snage: | 190 MW |
| Dužina: | 3,5 mm |
| Širina: | 2,8 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Oblik sočiva: | Pravokutni |
| Serija: | GW JTLMS3.em |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED - Srednja snaga |
| 200000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Dio # aliases: | Q65113A8858 |
Popularni tagovi: GW JTLMS3.EM - XX31 - 1, Kina GW JTLMS3.em - G9GW-XX31-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW qslps1 em lxl1 xx56 1, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLPT9 450LC E, PLT5 520EB P
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







