
GW JTLPS1.1b - llmn - m1m6-1
Bijele LED diode Duris E 2835 GW JTLPS1.1b
Opis
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.1b The Duris® E 2835 Porodica u boji pruža izvrsnu prikaz boje i vrhovnu efikasnost u troškovnoj industriji standard. DURIS® E 2835 nikada ne ne uspijeva impresionirati svojim performansama na nivou sistema.
Aplikacije
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: Typ . 95 lm
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 206 lm / w
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 2835 |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 95 lm |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 150 mA |
| VF - Napon napred: | 3.1 V |
| Dužina: | 3,5 mm |
| Širina: | 2,8 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | GW JTLPS1.1b |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED male snage |
| Dio # aliases: | GW JTLPS1.1b - llmn - M1M6-1-150-R33 Q65113A5634 |
Popularni tagovi: GW JTLPS1.1b - m1m6 - 1, Kina GW JTLPS1.1b - LLMN-M1M6-1 proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLPT9 450LC E, PLT5 520dB P, SFH 4554, Sfh 4726as
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







