
Opis
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.sm Pre - oblikovana 2835 LED verzija sa standardom 2835 stopala pruža konkurentsku vrijednost u primjeni i nivou sistema. DURIS E2835 CRI80 pruža odličnu efikasnost koja poboljšava uštedu energije u aplikaciji za osvjetljenje koja je važna za podršku regulaciji energetske efikasnosti.
Aplikacije
- Zatvorena rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2700k- 6500 K
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: Typ . 39.4 lm @ 4000K
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 224 lm / w @ 4000 k
- Stabilan vf duboko zatamnjenje na niskoj pokretnoj struji od 1mA
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Neutralno bijelo |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 5000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 43,5 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 CRI |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 65 mA |
| VF - Napon napred: | 2.17 V |
| Dužina: | 3,34 mm |
| Širina: | 2,84 mm |
| Visina: | 0,66 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Oblik sočiva: | Pravokutni |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Ams Osram |
| Konfiguracija: | Singl |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Dio # aliases: | Q65113A8173 |
Popularni tagovi: GW JTLPS1.sm - XX33 - 1 - G, Kina GW JTlps1.sm-H7HV-XX33-1-G Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW qslps1 em lxl1 xx56 1, PLPT9 450LC E, PLT5 520dB P, SFH 4250 Z, SFH 4713A
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







