
GW P9LR37.pm - m3m8-xx57-1
Φv=200.0 ... 260.0 lm, 3000 k (ako=180 ma)
Opis
DURIS® S 5050 GW P9LR37.pm Najnoviji DUris® S 5050 generacija LED-ova nudi impresivnu učinkovitost performanse u kombinaciji sa DLC premium životnom dostignućem. Ovaj paket od 5050 olova nudi kupcima savršeno rješenje za visoku efikasnost i kompaktne dizajne svjetiljke za vanjsku profesionalnu rasvjetu; Visoko - uvale, ulične svjetline, površine, svjetla za poplave.
Aplikacije
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2200k- 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM)
- Svjetlosni tok: Typ . 219 LM @ 4000 k @ 25 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 220 lm / w @ 4000 k @ 25 stepeni
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Boja osvjetljenja: | Bijeli |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 200 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 180 mA |
| VF - Napon napred: | 5.53 V |
| Dužina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Serija: | Duris S5050 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| 2000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Dio # aliases: | Q65115A0122 |
Popularni tagovi: GW P9LR37.pm - XX57-1, Kina GW P9LR37.PM-M3M8-XX57-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW qslps1 em lxl1 xx56 1, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, PLT5 520dB P
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







