
GW P9LR38.pm - m3m8-xx51-1
Φv=200.0 ... 260.0 lm, 6500 k (ako=45 ma)
Opis
DURIS® S 5050 GW P9LR38.pm Najnoviji DUris® S 5050 generacija LED-ova nudi impresivnu učinkovitosti u kombinaciji sa DLC premium-postignućem. Ovaj paket od 5050 olova nudi kupcima savršeno rješenje za visoku efikasnost i kompaktne dizajne svjetiljke za vanjsku profesionalnu rasvjetu; Visoko - uvale, ulične svjetline, površine, svjetla za poplave.
Aplikacije
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2200k- 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM)
- Svjetlosni tok: Typ . 219 LM @ 4000 k @ 25 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 220 lm / w @ 4000 k @ 25 stepeni
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Boja osvjetljenja: | Bijeli |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 6500 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 200 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 45 mA |
| VF - Napon napred: | 22 V |
| Dužina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Dimenzije objektiva: | 4,55 mm x 4,55 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Serija: | Duris S5050 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| 2000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Dio # aliases: | Q65115A0131 |
Popularni tagovi: GW P9LR38.pm - M3M8-1, China GW P9LR38.pm-M3M8-XX51-1 proizvođača, dobavljači, tvornica, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, Ly E67F Bada 46 3B5A 50 R18, PLPT9 450LC E, SFH 4250 Z, SFH 4715A
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







