
Gwcs8pm1.pm - lrlt - xx55-1
Bijele LED-ove bijele 4000K Oslon SSL 80
Opis
AMS OSRAM OSLON SSL 80 LEDS isporučuju visoki EF fi cocy koji je potreban za profesionalnu unutrašnju i vanjsku rasvjetu. Oslon SSL 80 LED-ovi sadrže keramički paket na bazi keramike, koji nude vrhunsku korozivnu robusnost, idealna za potrebe dugog - primjene.
Oslon SSL 80 LED-ovi se nude u širokom rasponu temperatura u boji, indeksima prikazivanja boja (CRI) i koreliranih temperatura boja (CCT) kako bi se savršeno savršeno zauzele brojnim aplikacijama.
Karakteristike
- Kompaktan 3,0 mm × 3,0 mm otisak
- Ugao gledanja 80 stepeni
- Na raspolaganju su široke opcije CRI i CCT raspona (bijelo)
- Široko 451nm do 730nm raspona izbora u boji (boja)
- Kompaktan i simetričan, omogućavajući gustom grupiranju za visoki - pakete fluksa
- Ključni parametri binned u diplomu +85
- Vrlo niska toplotna otpornost
- Maksimalna struja vožnje do 1.3a
- Recikliranje lampica reflektirajućim slojem paketa, koristeći svaku pojedinu lumen
- Superiorna korozijska robusnost
- Vrlo niska toplotna otpornost
- Predfokulirani obrazac zračenja (GW CS8PM1.Em)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 4000 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 82 CD |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 155 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 80 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 2,21 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GW CS8PM1.pm |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Veličina LED-a: | 3,1 mm x 3,1 mm x 2,35 mm |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 600 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED velike snage |
| Dio # aliases: | Q65111A8245 |
| Težina jedinice: | 0,000882 oz |
Popularni tagovi: GWCS8PM1.pm - lrlt - 1, Kina GWCS8PM1.pm - LRLT-XX55-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW Qslps1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW qslps1 em lxl1 xx56 1, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLPT9 450LC E, SFH 4250 Z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







