
SFH 4726AS A01
Infracrveni emiteri infracrveni infracrveni 940nm IR Oslon BLK-serija
Opis
SFH 4726AS A01 Oslon Black Series (940 Nm) - 150 stepen
Aplikacije
- Senzoru u kabini
Karakteristike
- Pakovanje: Clear Silikon
- Klasa korozije robusnost: 3b
- Kvalifikacije: AEC-Q102 kvalificirani
- ESD: 8 kV Acc. do ANSI \/ ESDA \/ JEDEC JS -001 (HBM, klasa 3b)
- IR Lightsource sa visokom efikasnošću
- Dvostruki snop emiter
- Centroidne talasne dužine 940 nm
- Optimizirano za opciju pulsa sa visokim strujom
- Niska toplotna otpornost (max. 6,6 k \/ w)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Infracrveni emiteri |
| Rohs: | Detalji |
| Zračenje intenziteta: | 280 MW \/ SR \/ SR |
| Ako - naprijed struja: | 1 A |
| VF - Napon napred: | 2.65 V |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Kvalifikacija: | AEC-Q101 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Boja osvjetljenja: | Infracrveni |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | IR Emitters (IR LED-ovi) |
| Serija: | SFH 4726AS A01 |
| Količina tvorničke paketa: | 600 |
| Podkategorija: | Infracrvene komunikacije podataka |
| Tradename: | Oslon |
| Ugao gledanja: | 150 deg |
| Dio # aliases: | Q65112A0437 |
| Težina jedinice: | 0 001093 oz |
Popularni tagovi: SFH 4726AS A01, Kina SFH 4726AS A01, dobavljači, tvornica, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LED komponente, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, SFH 4727AS A01, Suel Vc Agam 67 4F4G 30 R18, Su CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







