
Opis
SFH 4727AS Oslon Black Series - 50 stepen
Aplikacije
- Kontrola pristupa i sigurnost
- Autentifikacija - Praćenje tijela
- Tvornička automatizacija
- Automatizacija doma i zgrada
- Medicinska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: difuzni silikon
- ESD: 2 kV Acc. do ANSI \/ ESDA \/ JEDEC JS -001 (HBM, klasa 2)
- IR Lightsource sa visokom efikasnošću
- Dvostruki snop emiter
- Niska toplotna otpornost (maks. 9 k \/ w)
- Optimiziran za istosmjernu operaciju visokog svjetline
- Opcije centalne talasne dužine 920nm i 940nm
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Infracrveni emiteri |
| Rohs: | Detalji |
| Zračenje intenziteta: | 1150 MW \/ SR \/ SR |
| Ako - naprijed struja: | 3 A |
| VF - Napon napred: | 3.35 V |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Boja osvjetljenja: | Infracrveni |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | IR Emitters (IR LED-ovi) |
| Serija: | SFH 4727AS |
| Količina tvorničke paketa: | 600 |
| Podkategorija: | Infracrvene komunikacije podataka |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED male snage |
| Ugao gledanja: | 50 deg |
| Dio # aliases: | Q65113A3207 SFH 4727AS Q65112A1144 |
| Težina jedinice: | 0 001093 oz |
Popularni tagovi: SFH 4727AS, Kina SFH 4727AS, dobavljači, tvornica, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW Qslps1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, Ly E67F Bada 46 3B5A 50 R18, PLT5 520dB P, Sfh 4726as, SFH 4727AS A01
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







