
Opis
SFH 2400 Smart Dil Silicon Pin Photodiode
Aplikacije
- Elektronska oprema
- Lidar, pre - Crash, Acc
- Senzori za kišu
Karakteristike
- Pakovanje: Clear Epoxy
- Kvalifikacije: AEC - Q102 kvalifikovano
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Posebno pogodno za prijavu od 380 Nm do 1100 Nm
- Kratko vreme za prebacivanje (TYP . 5 NS)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Fotodiode |
| Proizvod: | PIN Photodiodes |
| Paket / slučaj: | Dil - SMT-3 |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Vršna talasna dužina: | 850 nm |
| Tamna struja: | 1 na |
| VR - Obrnuti napon: | 20 V |
| Vrijeme porasta: | 5 ns |
| Jesen: | 5 ns |
| Ugao napola intenziteta: | 60 deg |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 1,1 mm |
| Ako - struja struja: | 80 mA |
| Dužina: | 2,6 mm |
| Ekvivalentna snaga buke - Nep: | 3.3E-14 W / SQRT Hz |
| Pakovanje: | Kolut |
| PD - Rasipanje snage: | 120 MW |
| Foto naoružnog: | 10 ua |
| Vrsta proizvoda: | Fotodiode |
| Podkategorija: | Optički detektori i senzori |
| VF - Napon napred: | 1.3 V |
| Širina: | 2 mm |
Popularni tagovi: SFH2400-Z, Kina SFH2400-Z Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, LED komponente, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLT5 520dB P
Par:AS8579-ASST
Sljedeći:BPW 34 S - Z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







