
EPP-150-12
Prebacivanje napajanja 100.8W 12V 8.4a 150W w / prisiljeni zrak
Opis
Srednja dobro EPP - 100 i EPP-150 pojedinačne napajanje jednim izlazom pružaju<0.5W no-load power consumption and high power density in a compact 4" x 2" footprint. The EPP-100 series offers high efficiency of up to 92.5%, and the EPP-150 series offers 93%. These modules feature 90VAcdo 264VAcUniversal AC ulaz, pomoćni izlaz od 12V / 0,3A za vanjski DC ventilator, izgrađen - u aktivnom PFC funkciji i moći - na LED indikatoru. Zaštita uključuju kratkog spoja, preopterećenja, prenapona i prekomjernu naknadu. Srednja dobro EPP - 100 i EPP - 150 jedno izlazne napajanje dolaze sa trogodišnjom garancijom.
Karakteristike
- Kompaktni otisak 4 "x 2"
- <0.5W no-load power consumption
- Visoka gustina snage
- Visoka efikasnost do 92,5% (EPP-100) ili 93% (EPP-150)
- 90VAcdo 264VAcUniverzalni AC ulaz
- Izgrađen - u aktivnoj PFC funkciji
- Pomoćni izlaz 12V / 0,3A za vanjski DC ventilator
- Kratki - krug, preopterećenje, prenapona i zaštita od prekomjernog razreza
- 75W Konvekcija bez zraka, 100W sa 20cfm prisilnim zrakom (EPP-100)
- 100 W Besplatna konvekcija zraka, 150W sa prisilnim zrakom od 20cfm (EPP-150)
- Power - na LED indikatoru
- 101,6 mm x 50,8 mm x 29 mm Dimenzije (L x Š x V)
- UL / CUL / TUV / CB / CE certifikati
- Trogodišnja garancija
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - kanal 1: | 12 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 100.8 W, 150 W |
| Otvoreni okvir / priložen: | Otvoreni okvir |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 264 VAC, 127 VDC do 370 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 8.4 A, 12.5 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Šasija |
| Dužina: | 101,6 mm (4 inča) |
| Širina: | 50,8 mm (2 inča) |
| Visina: | 28.956 mm (1,14 u) |
| Serija: | EPP-150 |
| Odobrenja: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Izolacioni napon: | 3 Kvac |
| Uredba o opterećenju: | Reguliran |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Power - Konvekcija: | 100.8 W |
| Moć - prisiljeni zrak: | 150 W |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 72 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Težina jedinice: | 7.054792 oz |
Popularni tagovi: EPP-150-12, Kina EPP-150-12 proizvođača, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







