
HLG-320H-12A
LED napajanje 264W 12V 22A IP65 adj w / intrl lon
Opis
Srednja dobro HLG-40/60 / 320H LED napajanja proširuju se na modele 40W, 60W i 320W. Jedno izlaz HLG-40/60 / 320H, napajanje napajanja napajanja sadrži univerzalni AC ulaz do 305VAc, hlađenje sa slobodnim konvekcijom zraka i izgradio - u aktivnoj PFC funkciji. Srednja dobro napajanje HLG - 40/60 / 320H su IP67 / IP65 dizajniran za unutarnje ili vanjske instalacije za LED rasvjetu i pokretne aplikacije. LED diode su idealne za uličnu rasvjetu, osvjetljenje visokog zaljeva, osvjetljenje parkirnog mjesta i ribarsku lampu. \\
Karakteristike
- Univerzalni AC ulaz / puni raspon (do 305V)Ac)
- Izgrađen - u aktivnoj PFC funkciji
- Visoka efikasnost do 95%
- Zaštita:
Kratki spoj
Prekomjerno
Prenaponski
Preko temperature
- Hlađenje putem slobodne konvekcije vazduha
- OCP točka podesivo putem izlaznog kabla ili internog potenciometra
- IP67 / IP65 dizajn za unutarnje ili vanjske instalacije
- Tri u jednoj funkciji zatamnjenja (1VDCdo 10VDCili PWM signal ili otpor)
Aplikacije
- Pogodno za LED rasvjetu
- Aplikacije za uličnu rasvjetu
- Usklađenost sa svjetskim sigurnosnim propisima za rasvjetu
- Pogodno za:
Osušiti
Vlažan
Vlažna lokacija
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | LED napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Način rada: | CV + CC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 22 A |
| Izlazni napon - kanal 1: | 12 VDC |
| Izlazna snaga: | 264 W |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 305 VAC, 127 VDC do 431 VDC |
| DISMMING: | Sa zatamnjenjem |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Montažni stil: | Nosač šasije |
| Dužina: | 225,2 mm (8.866 u) |
| Širina: | 90 mm (3.543 u) |
| Visina: | 43,8 mm (1.724 in) |
| Industrija: | Industrijski |
| Standard: | Pse |
| Serija: | HLG-320H |
| IP ocjena: | IP65 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Vrsta proizvoda: | LED napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 8 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Tradename: | HLG serija |
| Težina jedinice: | 4.145 lbs |
Popularni tagovi: HLG-320H-12A, Kina HLG-320H-12A, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







