
Opis
Srednji dobro LRS - 35 Jednostavni izlazni prebacivanje napajanja su 35W priloženi tip napajanja sa 30 mm dizajnom niskog profila. Sa 85VAcdo 264VAcRaspon unosa, LRS - 35 Power pribor pružaju izlaznu naponu od 5V, 12V, 15V, 24V, 36V i 48V. Pored 89% visokih ocjena učinkovitosti, metalni slučaj mrežice povećava rasipanje topline tijekom rada u iznosu od -30 stupnjeva do +70 stupnjeva temperaturnom rasponu bez konvekcije zraka bez ventilatora. Krajnji sistem se lako zadovoljava širom svijeta energetske potrebe pružanjem niske potrošnje električne energije bez opterećenja (manje od 0,2W).
Karakteristike
- Univerzalni AC ulaz / puni raspon
- Izdržava 300VAcPrenaponski ulaz za 5s
- Ne - potrošnja energije opterećenja<0.2W
- Minijaturna veličina i 1U niski profil
- Radna temperatura do +70 stepen
- Zaštita
- Kratki spoj
- Preopterećenje
- Prenaponski
- Hlađenje putem slobodne konvekcije vazduha
- Usklađenost sa IEC / EN 60335-1 (PD3) i IEC / EN61558-1, -2-16 za kućanske aparate
- Radna visina do 5000 metara
- Izdržava 5G test vibracije
- Visoka efikasnost, dug život i velika pouzdanost
- LED indikator za uključivanje
- 100% punog opterećenja gori - u testu
- Trogodišnja garancija
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - kanal 1: | 5 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 35 W |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Ulazni napon: | 85 VAC do 264 VAC, 120 VDC do 373 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 7 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Panel |
| Dužina: | 99 mm (3.898 in) |
| Širina: | 82 mm (3.228 in) |
| Visina: | 30 mm (1.181 in) |
| Serija: | LRS-35 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 60 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | LM35-20B05 LM35-23B05R2 |
| Težina jedinice: | 8.113011 oz |
Popularni tagovi: LRS-35-5, Kina LRS-35-5 proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







