
LRS -350-48
Prebacivanje napajanja 350.4W 48V 7.3a 115VAC ili 230Vac
Opis
Srednja dobro lstr -350 350 WC / DC Jednokrevetna snaga napajanja je jedno izlaz zatvoren tip napajanje sa 30 mm od dizajna niskog profila . usvajanje 115VAcili 230VAc(Izaberite prekidač), cela serija pruža izlaznu naponu od 3 {. 3V, 4 {. 2V, 5V, 12V, i 48v . 5% . ugrađeni ventilator koji omogućava LRS -350 da radi od -30 stepena do +70 Stupanj sa punim teretom. Isporuka izuzetno niske potrošnje električne energije bez opterećenja (manje od 0.75W), LRS -350 omogućava krajnjem sustavu da lako zadovolji svjetsku energetsku potrebu. Srednja dobro LRS -350 ima potpunu zaštitnu funkcije i 5G anti-vibracijsko sposobnost.
Karakteristike
- AC ulazni raspon koji se može odabrati prekidačem
- Izdržava 300VAcPrenaponski ulaz 5 sekundi
- Zaštita
- Kratki spoj
- Preopterećenje
- Prenaponski
- Prekomerna temperatura
- Prisilno hlađenje zraka ugrađenim DC ventilatorom
- Ugrađena kontrola ventilatora za hlađenje
- 1U niski profil
- Izdržava 5G test vibracije
- Potrošnja energije bez opterećenja<0.75W
- Visoka radna temperatura do +70 stepen
- Visoka efikasnost, dug život i visoka pouzdanost
- 3- GARANCIJA
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon-kanal 1: | 48 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 350.4 W |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 132 VAC, 180 VAC do 264 VAC, 240 VDC do 370 VDC |
| Izlazni trenutni kanal 1: | 7.3 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Šasija |
| Dužina: | 215 mm (8.465 in) |
| Širina: | 115 mm (4.528 u) |
| Visina: | 30 mm (1.181 in) |
| Serija: | LRS -350 |
| Odobrenja: | Ul 60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | Ul 60950-1 |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Izolacioni napon: | 3 kV |
| Uredba o opterećenju: | Reguliran |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 30 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | Lm 350-10 B48 lm 350-20 B48R2 lm 350-22 B36R2 |
| Težina jedinice: | 1.676 lbs |
Popularni tagovi: LRS -350-48, Kina lrs -350-48 proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







