
Opis
Srednja dobro lstr. - 75 Jednostavni izlazni prebacivanje napajanja su 75W priloženi - Tip napajanja sa 30 mm dizajnom niskog profila. Sa punim 85VAcdo 264VAcUlazni raspon, LRS - 75 napajanja pružaju izlaznu naponu od 5V, 12V, 15V, 24V, 36V i 48V. Pored visoke efikasnosti do 91,5%, metalni slučaj mrežice povećava rasipanje topline u temperaturnom rasponu od -30 stepeni do +70 diplome pod konvekcijom zraka bez ventilatora. Isporuka niske potrošnje električne energije bez opterećenja (manje od 0,3 t), krajnji dizajn sustava lako se zadovoljava širom svijeta energetske potrebe.
Karakteristike
- Univerzalni AC ulaz / puni raspon
- Izdržava 300VAcPrenaponski ulaz za 5s
- Ne - potrošnja energije opterećenja<0.2W
- Minijaturna veličina i 1U niski profil
- Visoka radna temperatura do +70 stepen
- Zaštita
- Kratki spoj
- Preopterećenje
- Prenaponski
- Hlađenje putem slobodne konvekcije vazduha
- Usklađenost sa IEC / EN 60335-1 (PD3) i IEC / EN61558-1, -2-16 za kućanske aparate
- Radna visina do 5000 metara
- Izdržava 5G test vibracije
- Visoka efikasnost, dug život i velika pouzdanost
- LED indikator za uključivanje
- 100% punog opterećenja gori - u testu
- Trogodišnja garancija
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - kanal 1: | 12 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 72 W |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Ulazni napon: | 85 VAC do 264 VAC, 120 VDC do 373 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 6 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Panel |
| Dužina: | 99 mm (3.898 in) |
| Širina: | 97 mm (3.819 in) |
| Visina: | 30 mm (1.181 in) |
| Serija: | LRS-75 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 45 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | LM75-20B12 LM75-23B12R2 |
| Težina jedinice: | 10.582189 oz |
Popularni tagovi: LRS-75-12, Kina LRS-75-12, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







