
RT-50B
Prebacivanje napajanja 50W 5V / 4A 12V / 2A -12V / 0,5A
Opis
Značajke:
- Univerzalni AC ulaz / puni raspon
- Zaštita: Kratki spoj / preopterećenje / preko napona
- Hlađenje putem slobodne konvekcije vazduha
- LED indikator za uključivanje
- 100% punog opterećenja gori - u testu
- Sve koristeći 105'c dugih životnih elektrolitičkih kondenzatora
- Izdržati ulaz od 300VAC za 5 sekundi
- Visoka radna temperatura do 70'c
- Izdržati 5G test vibracije
- Visoka efikasnost, dug život i velika pouzdanost
- 3 godine garancije
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - kanal 1: | 5 VDC |
| Izlazni napon - kanal 2: | 12 VDC |
| Broj rezultata: | 3 izlaza |
| Izlazna snaga: | 50 W |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Ulazni napon: | 88 VAC do 264 VAC, 248 VDC do 373 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 4 A |
| Izlazna struja - kanal 2: | 2 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Šasija |
| Dužina: | 99 mm (3.898 in) |
| Širina: | 97 mm (3.819 in) |
| Visina: | 36 mm (1.417 in) |
| Serija: | RT-50 |
| Odobrenja: | EN60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | EN60950-1 |
| Izlazna struja - kanal 3: | 500 mA |
| Izlazni napon - kanal 3: | - 12 VDC |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 45 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | LM35-10C051212-10 LM50-10C051212-20 |
| Težina jedinice: | 1 lb |
Popularni tagovi: RT-50B, Kina RT-50b proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Par:RSP-2400-48
Sljedeći:DCWN06A-12
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







