
UHP-350R-12
Prebacivanje napajanja 350.4W 12V 29.2A Suvišna funkcija
Opis
Srednja dobro UHP - 200/350/500 napajanja dizajnirana su tako da udovolji zahtjevima razvoja LED tehnologija. Ovi ultra {{- Efikasno napajanje dostupne su u 200W, 350W i 500W sa izlazom (adj.) Raspon napona od 3,2 V do 58V i vršnog opterećenja do 150%. Jedinice uključuju potpunu zaštitnu funkcije i 5G anti - vibracijsku sposobnost. Moduli su vitki i imaju niski profil (26 mm do 31mm). Beschel i polupl-incapsulirani dizajn pruža idealno rješenje za precizne instrumente i opremu koja zahtijeva svjetlost i mali modul napajanja bez buke ventilatora. Srednja dobro opskrba UHP-200 / 350/500 poslužite kao rešenja za napajanje visokih performansi za razne industrijske aplikacije. Verzija 55 V može se primijeniti i u telekomunikacijskom punjenju, napajanje preko Ethernet (POE) i aplikacijama za elektrolizu.
Karakteristike
- Tanak i niski profil (26mm do 31mm)
- Dizajn bez obnaljanja sa 200W, 350W i konvekcijom 500 W
- Dizajniran da izdrži 300VAcPrenaponski ulaz za 5s
- Integrirana funkcija korekcije faktora aktivne snage
- 150% vršna sposobnost opterećenja (100ms)
- Široko -30 stepeni do +70 Raspon radne temperature
- 3,2 V do 58V izlaz (adj.) Raspon napona
- Kratki - krug, preopterećenje, prenapona i zaštita od prekomjernog razreza
- DC OK aktivni signal i suvišna funkcija (opcija)
- Radna visina do 5000m
- LED indikator za uključivanje
- Trogodišnja garancija
Aplikacije
- LED displeji
- Mašine za industrijsku automatizaciju
- Industrijski upravljački sistemi
- Mehanička i električna oprema
- Elektronski instrumenti
- Kućanski aparati
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - kanal 1: | 12 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 350.4 W |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 264 VAC, 127 VDC do 370 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 29.2 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Šasija |
| Dužina: | 220 mm (8,661 in) |
| Širina: | 62 mm (2,441 in) |
| Visina: | 31 mm (1,22 u) |
| Serija: | UHP-350 |
| Odobrenja: | CCC GB4943, EN60335-1, TUV EN60950-1, UL60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | CCC GB4943, EN60335-1, TUV EN60950-1, UL60950-1 |
| Efikasnost: | 91 % |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Uredba o opterećenju: | Reguliran |
| Maksimalna radna temperatura: | + 70 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 30 C |
| Raspon radne temperature: | - 30 C to + 70 C |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 16 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Tip: | Tanak |
| Težina jedinice: | 1.499 lbs |
Popularni tagovi: UHP-350R-12, Kina Proizvođači, dobavljači, dobavljači, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







