
XLG-75-24-a
LED napajanje 75W 24V 3.1A CP IP67 IO adj w / lon
Opis
XLG - 75 serija je 75W pokretač AC / DC koji sadrži konstantnu energetsku režim.xlg-75 i nudi modele s različitim nazivnim strujom u rasponu između 700m i 5000 distrigeta u stanju. Dizajn metalnog kućišta i LP67 Ingrectorske razine omogućava ovu seriju da odgovara i zatvorenim i vanjskim aplikacijama. Štaviše, mogućnost inovacija-adaptivna prilagodba omogućava ovoj seriji pouzdano svjetlo na LED diode za sve vrste aplikacija u gotovo svim mjestima koji mogu instalirati LED svjetiljke na svijetu. Serija XLG-75 Pridržavajte se najnovije verzijske verzije CELEC61347 / GB19510.1 i UL8750 međunarodne sigurnosne propise. Prolazno utamnjevanje kruga također su u potpunosti u skladu s novim propisima sa izolacijom za ugradnju sigurnosti korisničkog i svjetiljke tokom instalacije.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | LED napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Način rada: | Konstantna snaga (CP) |
| Izlazna struja - kanal 1: | 3.1 A |
| Izlazni napon - kanal 1: | 24 VDC |
| Izlazna snaga: | 75 W |
| Ulazni napon: | 100 VAC do 305 VAC, 142 VDC do 431 VDC |
| DISMMING: | Bez zatabačaja |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Montažni stil: | Nosač šasije |
| Dužina: | 140 mm (5.512 u) |
| Širina: | 63 mm (2,48 u) |
| Visina: | 32 mm (1,26 u) |
| Industrija: | Industrijski |
| Standard: | PFC |
| Serija: | XLG-75 |
| IP ocjena: | IP67 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Maksimalna radna temperatura: | + 90 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Proizvod: | LED napajanja |
| Vrsta proizvoda: | LED napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 1 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | XLG - 75-24-A-PH |
| Težina jedinice: | 1.279 lbs |
Popularni tagovi: XLG-75-24-a, Kina XLG-75-24 - proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







