
C503b - Rcn - cw0z0aa1
Jednostruki boju LED-ovi crveni krug LED
Opis
Okrugle LED-ove nude vrhunsku lampicu za odličnu čitljivost na suncu i pouzdanu performanse. Omogućuju izuzetno stabilnu proizvodnju svjetlosti tokom dugih vremenskih perioda. Te se lampe izrađuju sa naprednim optičkim epoksidnim optičkim - oceni koji nude vrhunsku hightempereturturu i visoku - vlagu - performanse otpora u vanjskom signalu i prijavama.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Crvene LED |
| Montažni stil: | Kroz rupu |
| Paket / slučaj: | T -1 3 / 4 (5 mm) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 624 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Crvena |
| Ako - struja struja: | 20 mA |
| VF - Napon napred: | 2.1 V |
| Ocjena snage: | 130 MW |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 5 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | C503b - RCN |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Marka: | Cree LED |
| Visina: | 8,8 mm |
| Veličina LED-a: | T -1 3 / 4 (5 mm) |
| Dužina: | 5,8 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 5100 MCD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 30 deg |
| VR - Obrnuti napon: | 5 V |
| Širina: | 5,8 mm |
| Težina jedinice: | 0.012900 oz |
Popularni tagovi: C503B - RCN - CW0Z0AA1, China C503B - RCN - CW0Z0AA1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XPEBFR-L1-0000-00801, XQIERD-H0-0000-000000401
Sljedeći:Xpebwt - l1-0000-00ee2
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







