
XD16AWT-H 0-0000-000000 JE2
Bijele LED-ove bijele 5700 K Min-CRI Xlamp XD14AW
Opis
Xlamp® XD16 LED diode su prve ekstremne gustoće gustoće, isporučujući do 5-puta veće gustoće lumena od prethodne generacije high-motornih LED-a CREE-e izgrađena na revolucionarnom NX tehnologiji za izradu inspektora za izradu termalnog dizajna, optičkim dizajnom i pouzdanošću koji su doživjeli sa konkurentskim LED-ovima . LED XD16 omogućava proizvođačima rasvjete da postignu dramatična poboljšanja u lumeninom izlazu i efikasnosti, bez povećanja veličine LED matrice, za širok spektar za ublažavanje boja, usmjerenog osvjetljenja i industrijske rasvjete .
Karakteristike
• Dostupno u bijeloj bijeloj boji i 70-, 80 i 90- CRI bijelo
• ANSI-kompatibilne kante za kromatičnost
• Opcije u 3 koraka i 5 koraka
• Binned u 85 stepeni
• Maksimalna struja pogona: 2000 mA
• Niska toplotna otpornost: 1,8 stepeni / w
• Širok ugao gledanja: 135 stepeni
• Neograničen vijek poda na manje od ili jednak 30 ºC / 85% RH
• Refly Blovovi - Jedec J-STD-020C
• RoHS i dostići u skladu
• UL® priznata komponenta (E349212)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD -2 |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 5700 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 148 lm |
| Ugao gledanja: | 135 deg |
| Ako - naprijed struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.73 V |
| Dužina: | 1,6 mm |
| Širina: | 1,6 mm |
| Visina: | 0,78 mm |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Serija: | XD16 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED male snage |
Popularni tagovi: XD16AWT-H 0-0000-000000 Je2, Kina XD16AWT-H 0-0000-000000 Je2 proizvođači, dobavljači, tvornica, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Za CREE LED, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQIERD-H0-0000-000000401
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







